Plastové přepravky jsou stále nepřekonatelné

Od plastu se v posledních letech začínáme trochu odvracet kvůli tomu, že je neekologický a zaplavuje nám oceány. Pravda je ovšem trochu jiná. Kdybychom ho dokázali správně recyklovat, mohli bychom si s klidem užívat všech jeho výhod. Například při přepravě je prakticky nenahraditelný, žádný jiný materiál prostě nenabídne tak četné výhody.

Výhody plastu jsou nesčetné. Je lehký, výtečně odolává vlhkosti nebo rozlitým tekutinám. Není škodlivý pro převážení potravin, dá se použít prakticky na jakékoliv zboží. Snadno ho omyjete, postačí k tomu hadice s vodou. Především se ale snadno přenáší a transportuje, šetří náklady na přepravu, protože příliš nezvyšuje hmotnost nákladu, takže nepřetěžuje kamiony.

Z plastu se vyrábí boxy, přepravky i palety

Jestliže převážíte nějaké zboží, plastové nádoby vás určitě budou zajímat. Z plastu se vyrábí jak přepravky, tak palety a boxy, dokonce i sudy na kapalné suroviny. V Česku plastové obaly a přepravky prodává například společnost PK Group, rodinná firma dodávající zboží zejména pro technický, spotřební a potravinářský průmysl. U nich najdete naprosto kompletní vybavení pro přepravu zboží.

V nabídce nechybí speciální typy přepravek a boxů, jako jsou například termoboxy využívané v potravinářství. V sortimentu si vybere doopravdy každá firma. Nemusíte však být firma odebírající zboží ve velkém, nakoupit lze i jako soukromý zákazník, který potřebuje přepravky na skladování úrody, zavařenin či udělání pořádku v garáži nebo na půdě.

K snadnější manipulaci slouží pojezdová kolečka

PK Group kromě jiného prodává i pojezdová kolečka a kvalitní vozíky, jež pomohou v manipulaci s přepravkami či přímo se zbožím. Pojezdová kolečka se dají připevnit například na nábytek, mají i brzdy, manipulace s nimi je tedy jednoduchá a bezpečná. Opět se mohou hodit i soukromým osobám, například při stěhování.

Napsat komentář