Pasivní rodinné domy u Prahy jsou již v prodeji

Trendem posledních let je stěhovat se za Prahu. Ne nikam daleko, ale do okrajových částí, které nabídnou jak klid přírody, tak blízkost velkoměsta. Developeři tomu přizpůsobují svoji nabídku a nové byty i domy budují právě v krásných okrajových částech Prahy. Příkladem takového bydlení je i developerský projekt Zelený Zlonín.

Zelený Zlonín nevsází pouze na klidnou lokalitu, ale i bydlení s nízkými náklady. Pasivní rodinné domy u Prahy uspoří na energiích až 90 %, přičemž vícenáklady na stavbu se pohybují jen kolem 5-15 %. Kromě nízkých nákladů na energie to má i další výhody, například stálý přívod čerstvého vzduchu, antialergenní prostředí či žádné teplotní rozdíly v místnosti.

15 minut od centra Prahy

Projekt Zelený Zlonín roste na severu od Prahy, směrem na Teplice po dálnici D8. Do centra Prahy se odsud dostanete za 15 minut a rozhodně zde nebudete bydlet nikde na samotce u lesa. Na autobus to je 171 m, na vlak 203 m. Mateřskou školu máte půl kilometru daleko, ve Zloníně je i základní škola a základní umělecká škola, golfové hřiště, restaurace.

Rodinný dům podle vašich představ

Výstavba rodinných domů na klíč ve Zloníně už dávno běží, projekt pasivních domů Zelený Zlonín má tři etapy. Domy z té první už jsou kompletně vyprodané, v té druhé a třetí jich ještě pár zbývá. Mají různou velikost a dispozice, bývají vybavené garáží, pergolou, vikýřem a cena samozřejmě zahrnuje i pozemek. Důležité je zmínit, že na financování je možné využít také dotační program Nová zelená úsporám. V rámci něj můžete získat až 450 000 korun, zástupci projektu vám s vyřízením rádi pomohou.

Kdo dřív přijde, ten má více výhod

Volné domy postupně ubývají a snižuje se i počet odměn za včasné podepsání smlouvy. Developer láká na nejrůznější výhody. Například při podpisu smlouvy a uhrazení zálohy do konce roku 2020 získáte internet na rok zdarma. Záloha činí pouze 10 % z celkové ceny domu, což je ve srovnání s jinými projekty dost nízká částka. Ekologické, ekonomické a inteligentní bydlení je tak ještě o něco dostupnější.

Napsat komentář